| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 5 | 12.9 | 28.6 | 5.3 | 7.3 | 72.6 | 0.4 | 1.1 | 36.4 | 1.1 | 1.6 | 68.8 | 3.5 | 2.7 | 6.2 | 2.2 | 0.7 | 2.3 | 1.3 | 1.2 | 0.3 | 0.4 | 20.2 | |||||||||
| Total | 10 | 5 | 129 | 286 | 53 | 73 | 72.6 | 4 | 11 | 36.4 | 11 | 16 | 68.8 | 35 | 27 | 62 | 22 | 7 | 23 | 13 | 12 | 3 | 4 | 202 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 5 | 18 | 40 | 7.4 | 10.2 | 72.6 | 0.6 | 1.5 | 36.4 | 1.5 | 2.2 | 68.8 | 4.9 | 3.8 | 8.7 | 3.1 | 1 | 3.2 | 1.8 | 1.7 | 0.4 | 0.6 | 28.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 10 | 5 | 129 | 286 | 143.4 | 101.97 | 41.43 | 71.67 | 70.24 | 15.35 | 97 | 1.33 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 52/70 | 74.3% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/4 | 25% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 2/2 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 2/5 | 40% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 04. 18. |
|
Szedeák | 109 –108 | 9 | 16 | 3 | 3 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 5480 | 2026. 04. 22. |
|
MVM-OSE Lions | 98 –89 | 5 | 9 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 5476 | 2026. 04. 25. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 91 –75 | 6 | 22 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 5477 | 2026. 04. 29. |
|
ZTE KK | 105 –86 | 13 | 28 | 6 | 10 | 60 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 16 | ||||
| 5483 | 2026. 05. 02. |
|
NKA Universitas Pécs | 89 –83 | 10 | 33 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 8 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 18 | ||||
| 5479 | 2026. 05. 09. |
|
Szedeák | 90 –82 | * | 10 | 36 | 3 | 6 | 50 | 1 | 1 | 100 | 1 | 4 | 25 | 10 | 3 | 13 | 1 | 3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 20 | |||
| 5475 | 2026. 05. 13. |
|
MVM-OSE Lions | 123 –87 | * | 14 | 37 | 6 | 10 | 60 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 7 | 9 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 19 | |||
| 5481 | 2026. 05. 16. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 81 –77 | * | 13 | 33 | 5 | 6 | 83.3 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 7 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 23 | |||
| 5482 | 2026. 05. 20. |
|
ZTE KK | 101 –99 | * | 20 | 38 | 8 | 11 | 72.7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 28 | |||
| 5478 | 2026. 05. 23. |
|
NKA Universitas Pécs | 118 –98 | * | 29 | 34 | 13 | 15 | 86.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 | 13 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 47 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 5 | 0 | 1.68 | 10.251 | 0.84 | 1.26 | 66.766.7 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.63 | 0.21 | 0.84 | 0.63 | 0.21 | 1.89 | 0.42 | 00 | 0.21 | 0.21 | 2.613 | |||
| 2026/2027 |
|
Salgótarjáni KSE | Férfi NB I. B Piros | 2 | 2 | 2.55 | 2040 | 12 | 48 | 2525 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 510 | 12 | 612 | 1.53 | 24 | 36 | 2.55 | 24 | 12 | 00 | 612 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 5 | 0 | 1.68 | 10.251 | 0.84 | 1.26 | 66.766.7 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.63 | 0.21 | 0.84 | 0.63 | 0.21 | 1.89 | 0.42 | 00 | 0.21 | 0.21 | 2.613 | ||||
| 1 szezon |
|
Salgótarjáni KSE | 2 | 2 | 2.55 | 2040 | 12 | 48 | 2525 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 510 | 12 | 612 | 1.53 | 24 | 36 | 2.55 | 24 | 12 | 00 | 612 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 2.113 | 15.191 | 0.96 | 2.614 | 34.642.9 | 00 | 1.26 | 00 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 2.813 | 0.63 | 3.416 | 1.16 | 1.15 | 2.415 | 1.57 | 14 | 0.63 | 0.11 | 4.325 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 5 | 12.9129 | 28.6286 | 5.353 | 7.373 | 72.672.6 | 0.44 | 1.111 | 36.436.4 | 1.111 | 1.616 | 68.868.8 | 3.535 | 2.727 | 6.262 | 2.222 | 0.77 | 2.323 | 1.313 | 1.212 | 0.33 | 0.44 | 20.2202 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 10 | 5 | 12.9129 | 28.6286 | 5.353 | 7.373 | 72.672.6 | 0.44 | 1.111 | 36.436.4 | 1.111 | 1.616 | 68.868.8 | 3.535 | 2.727 | 6.262 | 2.222 | 0.77 | 2.323 | 1.313 | 1.212 | 0.33 | 0.44 | 20.2202 | ||||
| Összesítés | 10 | 5 | 12.9129 | 28.6286 | 5.353 | 7.373 | 72.672.6 | 0.44 | 1.111 | 36.436.4 | 1.111 | 1.616 | 68.868.8 | 3.535 | 2.727 | 6.262 | 2.222 | 0.77 | 2.323 | 1.313 | 1.212 | 0.33 | 0.44 | 20.2202 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 15 | 5 | 9.1137 | 22.5337 | 3.857 | 5.379 | 72.272.2 | 0.34 | 0.913 | 30.830.8 | 0.711 | 1.116 | 68.868.8 | 2.538 | 1.928 | 4.466 | 1.725 | 0.58 | 2.132 | 115 | 0.812 | 0.34 | 0.35 | 14.3215 | |||
| 2026/2027 |
|
Salgótarjáni KSE | Férfi NB I. B Piros | 2 | 2 | 2.55 | 2040 | 12 | 48 | 2525 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 510 | 12 | 612 | 1.53 | 24 | 36 | 2.55 | 24 | 12 | 00 | 612 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 15 | 5 | 9.1137 | 22.5337 | 3.857 | 5.379 | 72.272.2 | 0.34 | 0.913 | 30.830.8 | 0.711 | 1.116 | 68.868.8 | 2.538 | 1.928 | 4.466 | 1.725 | 0.58 | 2.132 | 115 | 0.812 | 0.34 | 0.35 | 14.3215 | ||||
| 1 szezon |
|
Salgótarjáni KSE | 2 | 2 | 2.55 | 2040 | 12 | 48 | 2525 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 510 | 12 | 612 | 1.53 | 24 | 36 | 2.55 | 24 | 12 | 00 | 612 | ||||
| Összesítés | 17 | 7 | 5.8142 | 21.2377 | 2.459 | 4.687 | 51.867.8 | 0.14 | 1.417 | 9.323.5 | 0.612 | 222 | 30.354.5 | 3.848 | 1.430 | 5.278 | 1.628 | 1.312 | 2.638 | 1.820 | 1.416 | 0.66 | 0.25 | 10.2227 | ||||||